VZDELÁVANIE

Svet financií

Vzdelávanie v oblasti finančníctva a realít na vysokej úrovni na naše náklady. Ponúkame široké produktové portfólio: investície na kapitálovom trhu, dôchodkové sporenie, stavebné sporenie, hypotekárne a spotrebné úvery, poistenie podnikateľov a firiem, majetkové poistenie, životné poistenie, cestovné poistenie, poistenie motorových vozidiel a právne poradenstvo. Na ceste za zvoleným cieľom Vám poskytneme nielen finančnú, technickú, produktovú a administratívnu podporu, ale aj množstvo bonusov a výhod.


Svet realít

U nás kariéra nekončí pri realitnom maklérovi. Máte šancu si otvoriť vlastnú pobočku, pričom Vás podporíme, pomôže Vám a získate ďalšie výhody.
Ako jedna z mála realitných kancelárii máme Akadémiu vzdelávania. Vďaka tomu dnes tvoríme špičku v realitnom odbore a klienti sa na nás s dôverou obracajú.

Komunikácia a vzťahy

Máte občas konflikty v rodine alebo v práci? Máte pocit, že vám nerozumejú? Prežívate aspoň raz týždenne stres? Chcete zmenu k lepšiemu? Spoznajte príčiny správania sa iných ľudí, vďaka čomu sa vám zlepšia vzťahy v osobnom aj pracovnom živote. Zvýšte svoje komunikačné schopnosti, lebo len vďaka správnej komunikácii môžete odovzdávať svoje myšlienky, pocity, ciele, vízie a potreby svojmu okoliu.

Sebarozvoj

Mávate často zlú náladu bezdôvodne? Často sa cítite byť vyčerpaný? Prežívate aspoň raz týždenne stres? Chcete zmenu k lepšiemu? Spoznajte viac seba a vzdelávajte sa. Vďaka získaným vedomostiam získate väčšiu vnútornú rovnováhu. Spoznajte fungovanie ľudskej mysle a budete viac pochopený.


Úspešný podnikateľ a zisková firma

Chcem sa vzdelávať. Chcem zlepšiť svoje vzťahy. 
Chcem sa stretávať s úspešnými osobami.
Chcem si budovať kariéru.
Chcem mať vlastnú prospešnú firmu.
Ak Vás náš svet a predstavenie nových príležitostí oslovili, bude nám cťou spoznať Vás bližšie. Stačí, ak prejavíte záujem a my vás budeme kontaktovať. Sme presvedčení, že naša vzájomná spolupráca povedie po ceste k úspechu.

Mám záujem o ďalšie informácie.